Nahoru
Úvod Mapa Aktuálně Očkování Prev. prohl. Nadstandard Ceník Pojišťovny Kontakty Dokumenty  Napište Galerie 

MUDr. Daniela Holubová

praktická lékařka pro děti a dorost
Teplice

Vrchlického 743/9 Teplice
tel.+fax: 417 537 316
e-mail: holubova.daniela(a)email(,)cz

Zpět

Nadstandardní služby

Vyšetření CRP. Jedná se o vyšetření, které z kapky krve odebrané většinou z prstu dokáže určit stupeň závažnosti zánětlivého onemocnění, pomůže odlišit virovou a bakteriální infekci. Toto vyšetření může často ušetřit dítě zbytečného podání antibiotik (antibiotika neovlivní infekci způsobenou viry). Výsledek vyšetření je znám do 2 minut.

Strep A test - vyšetření tzv. spálového bacila (streptokoka typu A) z krku, jedná se o výtěr z krku. Výsledek je k dispozici během 3-5 minut a umožňuje racionální rozhodnutí o případném nasazení antibiotické léčby při angíně.

Vyšetření zraku přístrojem PLUSOPTIX S09 – screeningové vyšetření zraku určené především pro kojence a batolata. Jedná se o rychlé, bezkontaktní vyšetření, trvá několik vteřin, není třeba spolupráce dítěte, nově hradí zdravotní pojišťovny – provádí se v 8. a 18. měsíci věku, při výskytu závažné vady zraku v rodině lze ještě 2x opakovat.

Možnost objednání a zakoupení očkovacích látek pro nadstandardní očkování přímo v ordinaci (odpadá tedy cesta s receptem do lékárny a poté s vakcínou zpět k lékaři)

Aplikace náušnic systémem Studex - nástroj pro rychlou, tichou a bezbolestnou aplikaci náušnic, náušnice jsou vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli, po vyjmutí je lze použít opakovaně, nejsou jednorázové. Cena 400,- až 600,- Kč za aplikaci páru náušnic.